• Zelený-1
  • Růžový
  • Fialový
  • Podzim2
  • Zelený2
  • Podzim1

Reference

Jaroslav Přibyl, ŠKODA AUTO a.s.

Fakt, že jsem požádal Růženku o profesní a později i osobní koučink, pro mě znamenal změnu od zdlouhavého a komplikovaného procesu samostatného rozhodování k poznání, že správnou cestu lze nalézt i dříve a za mnohem příjemnějších okolností. Čas zároveň ukázal, že Růženčina doporučení plní funkci jakýchsi pilířů, na kterých se dá stavět a na základě kterých se dají podnikat další kroky. Je mi ctí spolupracovat s profesionálem s velkým srdcem, jakých opravdu není mnoho. Děkuji, Růženko, a přeji mnoho úspěchů.

Jan Bezděk, CEO SiteOne, s.r.o.

S Růženou jsem se poprvé potkal na Bootcampu pro podnikatele v roce 2010 a už tehdy mi bylo jasné, že mám tu čest s úžasným člověkem. Růžena má v DNA zakódovanou touhu pomáhat lidem k úspěchu a spokojenosti. Ve spojení s roky zkušeností, které získala při podpoře svých týmů na nejrůznějších pozicicích ve Vodafone má ty nejlepší předpoklady k tomu být skvělým profesionálním koučem. Výsledky, kterých dosáhla s mými kolegy ze SiteOne to jen potvrzují. Jsem rád, že se na ní můžu obrátit.

Irena Hýsková, Manažer Provisioning & Quality Vodafone Czech Republic a.s.

Koučování od Růženky mi pomohlo v rozhodování v klíčových oblastech kariéry i  osobního života. V některých etapách života je potřeba získat nadhled pro vyřešení důležitých otázek a protože to není vždy jednoduché, rozhodla jsem se použít profesionálního coache. Růženka mě dokázala provést elegatním způsobem rozhodovacím procesem, při kterém jsem  si našla odpovědi na otázky: kam dále směřovat, jakou pracovní oblast si vybrat a cítit se spokojená. I po 10ti měsících nelituji rozhodnutí, která jsem učinila ba naopak cítím s postupujícím časem, že jsem se rozhodla naprosto správně. Koučování od Růženky jsem použila  i pro nalezení odpovědí v osobním životě, konkrétně v oblasti zdraví a motivace. I v tomto případě jsem si pomocí vedených rozhovorů došla k závěrům, jak se vyrovnat s poklesem životní síly a získat zpět energii i spokojenost. Měla jsem příležitost si projít s Růženkou jak profesní, tak i osobní koučink – vřele doporučuji, není se vůbec čeho obávat, stačí nalézt pouze odvahu.

Bc.Oldřich Turner, oblastní manažer Vasebudoucnost.cz

Pracuji jako nezávislý poradce a manažer a mám to potěšení spolupracovat s Růženou Stejskalovou na osobním byznys koučinku. Během posledního roku jsem díky spolupráci zaznamenal významné pokroky nejen v osobní rovině, ale hlavně manažerské práci, a díky tomu měl reálně vyšší příjmy. Růžena má díky zkušenostem z byznysu přirozenou autoritu, setkání jsou velmi příjemná, takže se těším vždy na další a díky pravidelné spolupráci můžeme pracovat na dlouhodobém rozvoji. Její služby doporučuji všem, kteří to myslí se svým životem, kariérou anebo týmem vážně!

Chci se domluvit na setkání